Logga in

Logga in

Logga in på medlemssidor

Endast för medlemmar!

Vinstlista programkatalogstävling - SFD 2013 i Köping

(samtliga vinnare kontaktas per telefon eller E-post)

Pris nr Namn Plats Vinst  
1 Anita Björkroth  Munktorp 3 års abonnemang Arkiv Digital
2 Lennart Andersson  Västerås 2 års abonnemang Arkiv Digital
3 Sören Lindqvist    Stockholm 1 års abonnemang World Deluxe Ancestry
4 Margareta Christiansson  Orust/Tjörn 1 års abonnemang Arkiv Digital
5 Kim Lindholm Norsborg 1 års abonnemang Ancestry
6 Lisbeth Petersson Göteborg 1 års abonnemang Ancestry
7 Rolf Johansson Lund 6 mån abonnemang Arkiv Digital
8 Sven Olby Västerås Begravda i Sverige Sveriges Släktforskarförbund
9 Marie Söderberg Bålsta 3 mån abonnemang Arkiv Digital
10 Ingrid Nilsson Trelleborg Årsbok 2013 Sveriges Släktforskarförbund
11 Sven Åhlander Trollhättan Årsbok 2013 Sveriges Släktforskarförbund
12 Rainer Timander Kalmar Årsbok 2013 Sveriges Släktforskarförbund
13 Ingvar Rosenberg Tyresö 1 mån abonnemang World Deluxe Ancestry
14 Jan Jutefors Rockneby 1 mån abonnemang World Deluxe Ancestry
15 Maria Hagberg Uppsala 1 mån abonnemang World Deluxe Ancestry
16 Yvonne Hellberg Gagnef Smedforska Sveriges Släktforskarförbund
17 Karin Göthberg Gisslaved Smedforska Sveriges Släktforskarförbund
18 Lars Söderberg Stockholm Smedforska Sveriges Släktforskarförbund
19 Christer Eriksson Mockfjärd Familjen Bernadotte SVAR
20 Paola Grafström Örebro Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
21 Christina Arnestam Hägersten Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
22 Lena Lindqvist Nynäshamn Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
23 Elisabeth Fagerberg Halmstad Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
24 Karin Vahlden Värnamo Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
25 Eva Andersson Smygehamn Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
26 Christel Bonnevier Kolmården Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
27 Eva -Britt Berggren Köping Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
28 Anna-Britta Hindersson Kristinehamn Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
29 Iren Myrelid Eskilstuna Årspren Släkthistoriskt Forum Sveriges Släktforskarförbund
30 Agneta Melin Helleday Kvicksund Ortsskivan Sveriges Släktforskarförbund
31 Maistin Salneby Norrköping 1 mån abonnemang  Arkiv Digital
32 Sonja Magnusson Halmstad 1 mån abonnemang Sverige Ancestry
33 Maria Johansson Trollhättan 1 mån abonnemang Sverige Ancestry
34 Gösta Gransmark Lund 1 mån abonnemang Sverige Ancestry
35 Anders Larsson Malmö 1 mån abonnemang  SVAR
36 Bo Berglund Vällingby 1 mån abonnemang  SVAR
37 Nils-Olof Olofsson Borås 1 mån abonnemang  SVAR
38 Inga- Lill Rodenfelt Örebro Grundkurs Släktforskning Sveriges Släktforskarförbund
39 Inga-Britt Timander Kalmar Grundkurs Släktforskning Sveriges Släktforskarförbund
40 Kicki Ersson  Farsta Grundkurs Släktforskning Sveriges Släktforskarförbund
41 Kathryn Forslund Falkenberg Veckoabonnemang Arkiv Digital

 


SFD 2013

Släktforskardagarna 2013, 23-25 aug i Köping

Medlemssidor

Logga in på medlemssidor

Endast för medlemmar!